anne şefkatiyle…

franchise hakkında

Türkiye’de yiyecek sektörü her yıl yüzde 700 bir büyümeye sahip. Yatırımcı ve girişimcilerin dikkatini çeken yeme-içme sektöründe, her yıl onlarca işletme açılıyor. Peki bunların hangileri başarılı oluyor? Başarılı olanların farkı nedir? İşletmenin yapısında olmazsa olmaz elementler nelerdir? Bir dükkanın mimari unsurların başarıya etkileri nelerdir? Bu ve merak edilen tüm soruların cevaplarını Reçel Türevleri ile yapacağınız görüşmelerde bulabilirsiniz.

İşletme prensipleri ve denetim hakimiyetinin sağlanabilmesi açılarından, Reçel Türevleri franchise verdiği işletmelere ortaklık yapısı anlayışıyla girer. Yeni açılan dükkanların kuruluş maliyetleri göz önünde bulundurularak, işletmenin en kısa zamanda kara geçebilmesi hedeflenir ve bunun için gerekli destek marka tarafından sağlanır.

Mekanın seçilmesi, mimari dekorasyonu, teknik ekipmanı ve çalışacak elemanların eğitimleri aşamalarında bire bir bulunur, her türlü desteği profesyonel ekibiyle sağlar.
Reçel Türevleri Franchising koşulları için [email protected]  adresine talebinizi gönderip, 0 212 227 44 77 numaralı hattımızdan teyit alabilirsiniz.

Bizde “Seni Seviyorum” denmez; Reçel hediye edilir.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search